آگهی شما در کالباس

قوانین و اساس نامه ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس

 1. یگان بررسی و پذیرش آگهی های سایت کالباس، پس از بررسی آگهی شما و یا در صورت نیاز، ایجاد تغییرات در محتوای آن به منظور استاندارد سازی بر اساس معیارهای سایت کالباس، آن را در سایت به صورت یک پُست برای مدت زمان یک سال قرار خواهد داد.
 2. پس از گذشت یک سال از تاریخ درج آگهی شما در سایت، وبسایت کالباس و مدیریت آن این اختیار را دارد که آگهی شما را در سایت نگه داشته و یا از سایت پاک کند.
 3. پس از پرداخت وجه مربوطه و ثبت درخواست درج آگهی از سوی شما، امکان منصرف شدن شما از ثبت آگهی به منظور بازگشت پول آگهی از جانب ما به شما وجود ندارد و ممکن است در صورت درخواست شما به منظور درج نشدن آگهیتان در سایتمان با شما همکاری داشته باشیم ولی پول را به شما بازگشت نخواهیم داد چرا که این کار باعث ایجاد زحمت و انجام عملیات اضافه به همراه گرفتن وقت و ضرر کردن ما خواهد بود. هم چنین این که ممکن است برای برداشته شدن آگهی شما از سایت خودمان با شما همکاری کنیم و در این مورد نیز پول آگهی درخواست داده شده را به شما پس نخواهیم داد. بنابراین، پیش از ثبت درخواست از همه جوانب این درخواست اطمینان نمایید و سپس فرم مربوطه در دکمه پرداخت انلاین زیر را پر و هزینه را پرداخت نمایید.
 4. روال کار برای درج آگهی ها در سایت کالباس به این صورت است که آگهی های درج شده تازه تر، به ترتیب و اولویت بر پایه تازگی (یعنی جدیدتر بودن)، در صفحه نخست از بالا به پایین قرار خواهند گرفت و آگهی های کهنه تر (یعنی آگهی های قدیمی تر نسبت به تازه تر ها) به مرور به سمت پایین تر رفته و پس از رد شدن از شمار آگهی های در نظر گرفته شده برای صفحه نخست (یا صفحه قبل و یا صفحات قبل از آن)، به صفحه بعدی یا صفحه ای دیگر بعد از صفحه نخست منتقل خواهند شد.
 • مهم:
 1. حتما شماره تلفن تماس خود (ترجیحاً شماره تلفن همراه خود) را به طور دقیق و کامل در فرم مربوطه وارد نمایید، چرا که در صورت تماس شما با ما از راه شماره تلفن، ممکن است ما تنها این شماره را یکی از معیارهای بررسی و تایید درخواست آگهی شما در نظر بگیریم. هم چنین ممکن است برای تایید آگهی شما از سوی ما، با شما تماس بگیریم.
 2. حتما رایانامه (ایمیل) خود را به طور دقیق و کامل در فرم مربوطه وارد نمایید، چرا که در صورت برقراری ارتباط از سوی شما با ما از راه ایمیل، ممکن است ما تنها این ایمیل را یکی از معیارهای بررسی و تایید آگهی شما در نظر بگیریم. هم چنین ممکن است برای تایید آگهی شما از سوی ما، با شما از راه ایمیل ارتباط برقرار کنیم.
 3. حتما نام و نام خانوادگی خود را در بخش مربوطه از فرم قرار گرفته در صفحه دکمه پرداخت آنلاین زیر، به طور دقیق و کامل وارد نمایید. این مشخصات ممکن است به منظور بررسی و تایید آگهی شما از سوی ما، به کار گرفته شود.
 4. حتما عنوان و نشانی دقیق محل غذا فروشی خود را به همراه پلاک و شماره تلفن (یا تلفن های) محل غذا فروشی خود را در بخش توضیخات برای ارسال نمایید. در صورت عدم امکان این کار برای شما، پس از پرداخت وجه، این مشخصات را به همراه نام و نام خانوادگی ثبت شده خود در فرم و ایمیل ثبت شده خود در فرم و شماره تلفن ثبت شده خود در فرم، به شماره 09108343985 پیامک کنید و منتظر بررسی و تایید آگهی شما از سوی ما باشید. ما ممکن است برای پاسخ به شما و یا اعلام تایید شدن درخواست آگهیتان و یا عدم تایید آن از راه شماره تماسی که شما به ما پیامک زده اید و یا شماره تلفن ثبت شده شما در بخش مربوطه فرم صفحه لینک پرداخت آنلاین زیر، با شما ارتباط برقرار کنیم. هم چنین ممکن است هر گونه جوابیه خودمان را به شما، و یا اعلام نتیجه بررسی آگهی و تایید شدن و یا نشدن آن را به شما، از راه رایانامه
designingwebsiter@gmail.com
به شما اعلام داریم.
 • بسیار مهم:
ثبت درخواست درج آگهی پُستی در سایت کالباس از جانب شما (یعنی پر کردن فرم مربوطه لینک پرداخت آنلاین زیر و سپس پرداخت آنلاین وجه آن همگی از جانب شما) به منزله قبول قوانین و اساس نامه ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس از جانب شما است.
 • بسیار مهم:
وبسایت کالباس و مدیریت آن و یگان بررسی و تایید ثبت درخواست درج آگهی آن، هیچ مسئولیتی در قبال درستی آگهی های درج شده در سایت از همه لحاظ و یا کیفیت خدمات آن ها ندارد.
 • بسیار مهم:
هزینه پرداختی شما برای ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس، در حال حاضر ده هزار تومان است و بعدها ممکن است به هر شکلی این هزینه و یا نحوه پرداخت آن برای این درخواست، تغییر کند.
 • بسیار مهم: 
قوانین و اساس نامه ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس، در هر زمانی به هر شکلی، ممکن است تغییر کنند و وبسایت کالباس و مدیریت آن این حق را برای خود محفوظ می داند. بنابراین هر گونه ثبت درخواست درج آگهی در هر زمان، باید تابع جدیدترین "قوانین و اساس نامه ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس" پیش از آن "ثبت درخواست درج آگهی در سایت کالباس" باشد.

برای ثبت درخواست درج آگهی به صورت پستی و در صورت پذیرش قوانین و اساس نامه بالا، روی لینک پرداخت آنلاین زیر کلیک نمایید.
 
***
برای فرستادن پرسش های خود از وبسایت کالباس و یا بیان دیدگاه های خود به سایت کالباس، می توانید از راه رایانامه
designingwebsiter@gmail.com
اقدام نمایید.